Written by 12:41 am Technika

The Open 2016 #23. Strategia i wskazówki do CrossFit Open 16.5 | strefa WOD

The Open 2016 #23. Strategia i wskazówki do CrossFit Open 16.5

The Open 2016 #23. Strategia i wskazówki do CrossFit Open 16.5 » Ostatnie video ze wskazówkami wielokrotnego zawodnika Regionals. Workout 16.5. Sprawdź. Może dzięki temu urwiesz kilka sekund 🙂

Zwróć uwagę na:

1) Thrustery – efektywne i skuteczne wykonywanie techniki. Nie rób thrusterów zbyt szybko, szczególnie na początku do czasu aż nie złapiesz swojego rytmu. Synchronizuj oddech z przenoszeniem sztangi nad głowę. Pracuj mniej więcej na tym samym poziomie tętna. Jeżeli Twoje tętno wystrzeli na samym początku do góry, praktycznie masz po 16.5. Przede wszystkim używaj nóg i prostuj się w stawie biodrowym, potem dopiero prostuj ramiona. No bro reps – jeżeli nie wiesz o czym mówię sprawdź 16.4. Zacznij wcześniej dzielić powtórzenia, zanim będzie za późno. Proponuję 12/9, 10/8, 8/7, po tej serii staraj się zrobić pozostałe unbroken i teraz możesz przyśpieszyć. 2) Burpees – technika. Podobnie jak z thrusterami, nie zaczynaj zbyt szybko. Utrzymaj stałe tempo. Spróbuj techniki step-up burpees – wolniejsza od klasycznej wersji, ale dzięki temu w naturalny sposób utrzymasz tempo i zachowasz spokojniejszy oddech.

Upewnij się, że nie podnosisz się wyłącznie na ramionach z pozycji leżącej, tak jak to się robi przy pompkach (push up).

Gregory Wega

(Visited 3 times, 1 visits today)

Last modified: 27 kwietnia, 2019

Close