Written by 3:49 pm Technika

The Open 2018 – (Workout 18.5) Wskazówki i porady | strefa WOD

The Open 2018 – (Workout 18.5) Wskazówki i porady

The Open 2018 – (Workout 18.5) Wskazówki i porady .

18.5 to powtórka z przeszłości.  Połączenie C2B & Thrusterów, to bolesne połączenie. Dla zawodników celujących w regionalsy, lub startujących w kategorii elite, thrustery unbroken jak najdłużej to konieczność. Każda przerwa w tym ruchu, kosztuje więcej czasu i wysiłku niż powrót na drążek podczas C2B.

Natomiast przy dzieleniu C2B, największe znaczenie ma czas odpoczynku, między powtórzeniami.  Bardzo często ustalony czas odpoczynku przed workoutem, odbiega od rzeczywistego czasu w trakcie treningu.  Zawodnicy zbyt długo przeciągają odpoczynek.  Czysta arytmetyka, jeżeli każdy odpoczynek wydłużysz tylko o 3-5 sekund, to spodziewaj się straty czasu nawet rzędu 40 sekund, co przy Amrapie 7 minutowym ma kolosalne znaczenie przy końcowym wyniku.

Zawodnicy Openowi, powinni  dzielić nie tylko C2B, ale również thrustery. W ich przypadku utrzymanie założonej strategii dzielenia będzie miało duży wpływ na ostateczny wynik.  Samokontrola i dyscyplina, szczególnie w momencie kiedy mamy zapas mocy i chcielibyśmy wykonać więcej repów niż założyliśmy w strategii, może  zdecydować o udanym treningu.

Ostatnie 30 s Workout, to praca do odcięcia, bez przerwy, w przypadku osób które wykonują Butterfly C2b, i czują, że muszą zejść z drążka, rozsądne będzie przejście na Kipping, i za wszelka cenę utrzymać pracę, bez przerwy.

Osoby, które będą chciałby podchodzić kolejny raz do treningu, szczególnie powinny zadbać o dłonie. Zerwane naskórki, pęcherze, rany to wszystko może pojawić się po pierwszej próbie.

Tutaj https://goo.gl/aUAyCo znajdziecie przewodnik jak dbać  i pielęgnować dłonie, list skutecznych maści które pomagają w regeneracji.

Poniżej. Kilka zestawów od najpopularniejszych programów treningowych min.: Training Think Tank, Brute Strength,  TrainFTW, Thetrainingplan.

TrainFTW

TrainFTW for Chest-To-Bar Pull-Up Tips

Training Think Tank,

18.5 Noah Ohlsen Full Workout w/ Commentary | The Session | Ep. 9

Gregory Wega

(Visited 2 times, 1 visits today)

Last modified: 24 kwietnia, 2019

Close