Written by 6:32 pm Technika

Systemy i Plany treningowe cz.2 | strefa WOD

Systemy i Plany treningowe cz.2

Druga część wpisu poświęcona najpopularniejszym planom treningowym. Gdzie, kto i za ile.

Tym razem możecie  wybrać czy chcecie iść planem treningowym Bena Smitha, a może innymi programami, z których korzystają czołowi crossfitterzy na świecie.

Krypton Satellite Programming by Ben Smith

Ben Smith i jego plan treningowy. Wersja treningowa dostępna w dwóch opcjach: Competitive i Everyday. Competitive – to program dla zwodoników chcących brać udział w zawodach lokalnych, Open czy Regionals. Bazuje na codziennym treningu Bena Smitha. Everyday – program dla osób chcących poprawić swoją sprawność fizyczną na bazie ćwiczeń crossfittowych.

W programie ujęte są wszystkie elementy CrossFitu (weightlifitng, gimnatyka, bieganie, wisołowanie).

Cena: $50/m-c indywidualny.
Współpraca z aplikacją: https://beyondthewhiteboard.com – dodawanie i analiza wyników. Programowanie: Competitive, Everyday.

www: http://goo.gl/6FwtGD

The Outlaw Way

Program prowadzony przez Rudy Nielsen, który współpracował z wieloma zawodnikami biorącymi udział w CrossFit Games. Programowanie podzielone jest na specjalistyczne – ciężarowe oraz ogólne (crossfitowe). Na stronie znajdziecie szczegółowe informacje o przewodniej myśli trenerskiej i koncepcji treningowej outlaw. Na stronie jest opis w jaki sposób układany jest program treningowy, jak programują i na co zwracają szczególną uwagę.

Ciekawą propozycją są obozy (camp) organizowane przez Outlaw.

Cena: bezpłatny Współpraca z aplikacją: Programowanie: Outlaw, Outlaw barbell

www: http://theoutlawway.com/

Jacked Unicorn by Camille Leblanc-Bazinet

Program treningowy jak sama nazwa wskazuje przygotowywane jest przez Camille. Za pośrednictwem WODsta, możesz się zarejestrować i wykupić plan.
Dostępna jest aplikacja, w której umieszczasz swoje wyniki oraz, możesz śledzić rezultaty innych ćwiczących. Istnieje też zamknięta grupa na Facebooku. Generalnie po treści na instagramie i FB, wszystko wskazuje na to, że z tego programu korzysta wiele Pań.

Cena: bezpłatny
Współpraca z aplikacją: wodstar.com
www: https://goo.gl/LiYP6q

Misfit athletics

Jeden z popularniejszych programów treningowych w Polsce. Kilku czołowych polskich zawodników korzystało z niego w przygotowaniu do Regionals (z powodzeniem).
Organizują obozy treningowe. W wersjach płatnych macie dostęp do analizy video i biblioteki video z poszczególnymi ćwiczeniami.

Cena: 0-89,95$/month Programowanie: Basic (darmowy), Plus, Pro, Complete oraz Affiliate Programming dla boxów.

www: https://misfitathletics.com/

Train with Julie Foucher

Program treningowy układany przez Julie Foucher, kilkukrotną uczestniczkę CrossFit Games, w tym dwukrotnie stawała na podium. Program dedykowany jest dla osób bardzo zajętych, które mogą poświęcić godzinę dziennie na trening.

Generalnie program Julie skupia się na podniesieniu naszej sprawności fizycznej w życiu codziennym. Nie jest to program dla osób, które chcą być zawodnikami.

Cena: 15-45$/m-c – indywidualny oraz Affiliate Programming za 145$.
Współpraca z aplikacją: https://beyondthewhiteboard.com – dodawanie i analiza wyników. Programowanie: Competitive, Everyday.

www: https://goo.gl/sYN0HR

tutaj znajdziecie: Systemy i Plany treningowe cz.1

Gregory Wega

(Visited 3 times, 1 visits today)

Last modified: 7 maja, 2019

Close