Home » Artykuły » Team Indoor Endurance – jedziemy na Regionalsy, a Mastersi idą w górę.
Team Indoor Endurance – jedziemy na Regionalsy, a Mastersi idą w górę.

Kilka miesięcy przygotowań do Open, zakończone mega sukcesem. 🏆 😊

Dwóch zawodników: Marcin Szybaj – Crossfit Coach & Athletej – i Piotrek Mielczarek z teamu Indoor Endurance pojedzie do Berlina , na regionalsy*. 💪

szb miel

Wisienką 🍒 na torcie 🍰 jest/będzie tytuł the Fittest in Poland* 🏆 dla Marcin Szybaj – Crossfit Coach & Athletea , najlepszego z Polaków na regionalsach w 2016 i 2017, a w 2018 najlepszego crossfitera w Polsce w trakcie Open .

Progres Marcina jest imponujący. W 2016 roku był 218, w 2017 zajął 163 miejsce , a w 2018 roku jest 22 na Świecie !

Drugim zawodnikiem z teamu Indoor Endurance, który wystartuje na regionalsach w Berlinie, jest Piotr Mielczarek – Crossfit Athlete – . Bardzo dużo pracy, kilka kontuzji po drodze, i jeden cel: awans na regionalsy.
Bardzo ambitny, w kategorii: Big Think, odległy, do którego dąży się nie przez jeden sezon, ale kilka.

Olbrzymia radość i duma 😊, zrobiliśmy to. Piotrek jest na Regionalsy. 👏*

*troszeczkę dzielimy skórę na niedźwiedziu🐻@, ponieważ wyniki są nieoficjalne, muszą być jeszcze zweryfikowane. Ale… radość jest wielka.

Ostatnim zawodnikiem Team Indoor Endurance Regionals, był Miłosz Staworzyński. W jego przypadku mamy inny cel. Openy miały być po drodze. Początek był bardzo dobry, ale niestety po drodze przytrafiła się: choroba, przeciążenie organizmu. Musieliśmy się wycofać , wyciągnąć wnioski i .. wygrać Battle of Riga. 🏆💪 Więcej co się przytrafiło w trakcie Open znajdziecie tutaj 👉 https://goo.gl/nmFcxS

mil

Indoor Endurance to również Mastersi, którzy wykonali mega dużo pracy i już niewiele brakuje do Top 200 na świecie, co daje możliwość udziału w bezpośrednich eliminacjach do CrossFit Games.

W Polsce Mastersi z teamu Indoor Endurance w swoich kategoriach wiekowych zajęli odpowiednio Tomasz Fiks🥈 2 miejsce w kat. 35-39. oraz Grzegorz Jasiński Coach & CrossFit Athletei 🥇 1 miejsce w kat. 40-44 . Obaj w Europie są w Top 20. 👊

jasi fiks

Większe i mniejsze sukcesy, zaliczyli pozostali zawodnicy korzystający z programowania Indoor Endurance. Wyniki miały drugorzędne znaczenie, założeniem była poprawa wybranych elementów treningowych min. wytrzymałość czy ćwiczenia gimnastyczne- .wszystko zostało zrealizowane i to jest najważniejszy sukces w Openach.

Dziękuję wszystkim zawodnikom trenujących według założeń programowania Indoor Endurance. I

Jeszcze raz gratulacje 👏

Pamiętajcie, że trening to proces i – IMPOSSIBLE IS NOTHING

Gregory Wega